Unfortunately your browser cannot view our site.

Malesef tarayıcınız sitemizi görüntüleyememektedir.

Please update it to a newer version.

Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

Sign of the City Awards 2015, En İyi Konut Ödülü Tomtom Gardens'a...

Türk gayrimenkul sektörüne ve geleceğe değer katan markaların katıldığı, sektörü uluslararası normlara taşımak ve en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen Sign of the City Awards 2015, En İyi Konut Projeleri kategorisi, En İyi Konut Ödülü Tomtom Gardens’a verildi.

4 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşen Ödül Töreni'nde Tomtom Gardens, sektörün uzmanları ve önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından "En İyi Konut, Devam Eden Proje" ödülüne layık görüldü.

0

Pera'nın asaleti, gerçek dokusuyla
yeniden yaşanıyor...

FARE TEKERLİĞİNİ VE KLAVYE TUŞLARINI KULLANARAK SİTEYİ GEZEBİLİRSİNİZ.

TOMTOM GARDENS

TOMTOM'DA ÖZ

TARİHİNDEKİ GÖRKEMİ
YENİDEN YAŞATAN ÖRNEK BİR
YENİLEME PROJESİ

Tomtom Gardens, Beyoğlu'nun tam kalbinde, Tomtom Kaptan Sokak'ta, gizli bahçelerin ve avluların etrafında, dönem mimarisinin taş, ahşap ve ferforjenin uyumunu yansıtan bir yaşam alanı projesi. Bir zamanlar Yugoslav okulu olan Ecole Yougoslave, Osmanlı döneminin önemli ailelerinden Baltazzi Ailesi'ne ait, Baltazzi, Şakir Efendi, Şükrü Efendi, Azarian, Italia ve Dakar apartmanlarıyla Tomtom Gardens, geçmişin görkemini yeniden hayata geçiriyor.

Bünyesinde konutlar, ofisler ve mağazalar barındıran Tomtom Gardens, İtalyan peyzaj mimarisinden esinlenerek düzenlenen avlusuyla İstanbul'a yakışan örnek bir yenileme projesi.

Tomtom Mahallesi'nin tam ortasında, yeşili her tonuyla tanışabileceğiniz sakin bir vaha Tomtom Gardens. Konsolosluklarla çevrili son derece nezih ve ferah bir bölgede alan bu çok özel projenin konumu da kendisi gibi kesinlikle benzersiz. Kendine has tarihi dokusu içinde; Karaköy, Çukurcuma, Galataport'a yürüme mesafesinde, tasarım, sanat ve eğlencenin merkezinde...

Tomtom Gardens'taki yerleşim birimlerinin ilk iki etabında yer alan; Ecole Yougoslave, Şakir Efendi, Azarian ve Baltazzi Apartmanlarında yaşam başladı.
Italia ve Dakar Apartmanları da tarih kokan dokusuyla benzersiz ve seçkin bir yaşama merhaba demeye hazırlanıyor.
Italia Apartmanı'nda yer alan Tomtom Gardens avlusu manzaralı 2+1 ve Fransız Kapitülasyon Mahkemesi ve konsolosluk bahçesini gören 3+1 üniteler de yakın zamanda ev sahipleriyle buluşuyor.
Tarihi yarımada manzaralı penthouse üniteler de bölgeye damgasını vuruyor.

ECOLE YOUGOSLAVE APARTMANI

İçinde gezerken geçmişten bugüne yolculuk yaptığınız Tomtom Kırmızı; Tomtom Kaptan Sokak'ı karşılayan, ihtişamlı cephesiyle ve sürpriz avlusuyla misafirlerini büyülüyor.

Tavanlardaki kalem işleri, avluya bakan ferforje balkonları, yüksek tavanları, ahşam doğramaları ve o muhteşem tarihi Fransız yetimhanesi manzaralı yemyeşil avlusuyla Tomtom Kırmızı, İstanbul'a renki ve yepyeni bir dokunuş getirecek.