Unfortunately your browser cannot view our site.

Malesef tarayıcınız sitemizi görüntüleyememektedir.

Please update it to a newer version.

Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

Sign of the City Awards 2015, En İyi Konut Ödülü Tomtom Gardens'a...

Türk gayrimenkul sektörüne ve geleceğe değer katan markaların katıldığı, sektörü uluslararası normlara taşımak ve en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen Sign of the City Awards 2015, En İyi Konut Projeleri kategorisi, En İyi Konut Ödülü Tomtom Gardens’a verildi.

4 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşen Ödül Töreni'nde Tomtom Gardens, sektörün uzmanları ve önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından "En İyi Konut, Devam Eden Proje" ödülüne layık görüldü.

0

Pera'nın asaleti, gerçek dokusuyla
yeniden yaşanıyor...

FARE TEKERLİĞİNİ VE KLAVYE TUŞLARINI KULLANARAK SİTEYİ GEZEBİLİRSİNİZ.

Hayalimizde 15 yıldır gerçek İstanbul’da, Beyoğlu’nda bir proje gerçekleştirmek vardı. Tarihi dokuya yakışır, görkemli, büyük ölçekli ve örnek bir proje olmasını istiyorduk. Hayallerimiz büyüktü ve çok şey istiyorduk. Ecmel ile karşılaşıp gözlerindeki o heyecanı gördüğümde, aradığımız projenin Tomtom Kaptan Sokak’ta adını tarihe yazmış bu bölgede olduğunu anladık. Üstelik hayal edemeyeceğimiz kadar güzel bir avlusu da vardı. Bize sadece tarihin derinliklerinde gizli kalmış bu cenneti ortaya çıkarmak kalıyordu. Üç yıl önce Krea Sirius olarak başladığımız bu yolculukta bir “hayal”, Türkiye’nin en iyi konut projesi ödülünü alan bir “gerçek” oldu.

HAKAN KODAL

KREA GRUP
İCRA KURULU BAŞKANI

Beyoğlu ve Karaköy’de büyümüş bir insan olarak buraya çok eskiden beri aşık olduğumu söyleyebilirim. Hem Beyoğlu’nun merkezinde hem de sakin, ferah, eski deyimle “asude” bir mahalle Tomtom Mahallesi. Biz Sirius olarak burada kocaman bir evimiz olsun istiyorduk. Yüksek tavanları ve bahçesi olan, gitmeyi sevdiğimiz lokantalara, üzerinde yürümeyi sevdiğimiz sokaklara, içinde aylaklık ettiğimiz müzelere, sergi alanlarına yakın, Beyoğlu’nun enerjisini yaşarken, sakin de olabilen bir yer...

Gölgesinde kitap okuyacağımız ağaçları, üzerine uzanacağımız çimenleri, kısacası bir de güzel bahçesi olmalıydı. Sonunda hayalimizdeki yeri bulduk. Ama biraz büyük bir yer bulmuştuk. Sonunda bizimle benzer keyiflere meraklı insanlarla paylaşacağımız, daha büyük bir proje geliştirmeye karar verdik. Neticede bizim keyifli hayat hayalimizden, Türkiye’nin en iyi konut projesi ödülünü alan bir proje çıktı ortaya.

ECMEL AYRAL

SİRİUS A.Ş.
YÖNETİM KURULU BAŞKANI