Unfortunately your browser cannot view our site.

Malesef tarayıcınız sitemizi görüntüleyememektedir.

Please update it to a newer version.

Lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

Sign of the City Awards 2015, En İyi Konut Ödülü Tomtom Gardens'a...

Türk gayrimenkul sektörüne ve geleceğe değer katan markaların katıldığı, sektörü uluslararası normlara taşımak ve en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen Sign of the City Awards 2015, En İyi Konut Projeleri kategorisi, En İyi Konut Ödülü Tomtom Gardens’a verildi.

4 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşen Ödül Töreni'nde Tomtom Gardens, sektörün uzmanları ve önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından "En İyi Konut, Devam Eden Proje" ödülüne layık görüldü.

0

Pera'nın asaleti, gerçek dokusuyla
yeniden yaşanıyor...

FARE TEKERLİĞİNİ VE KLAVYE TUŞLARINI KULLANARAK SİTEYİ GEZEBİLİRSİNİZ.

TOMTOM GARDENS

EKİP

Krea Grup, Temmuz 2006'da kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Krea, konut, ticari ve karma gayrimenkul projeleri başta olmak üzere gayrimenkul sektörünün çeşitli alanlarında yatırımcı ve geliştirici olarak faaliyet göstermektedir. Geniş yetkinliği ve tecrübesiyle Krea, kurumsal anlamda Türkiye'de gayrimenkul yatırım ve geliştirme sektürüne öncülük etmektedir.

Krea ve Yönetim ekibi, son 15 yılda önemli bir bölümü uluslararası ve kurumsal yatırımcılarla birlikte (Merrill Lynch, Yapı Kredi Koray) olmak üzere, 1,5 milyar doların üzerinde yatırıma imza atmıştır. Bu projelerde, yatırım yönetiminin yanı sıra arsa alımından konsept geliştirmeye, inşaat koordinasyonundan pazarlama ve satış organizasyonuna kadar gayrimenkul geliştirmenin tüm alanlarında aktif rol almaktadır.

www.krea.com.tr

Sirius birbirlerini yaklaşık 40 yıldan beri tanıyan üç ortağın yurtiçi ve yurtdışında turizm ve havayolu işletmeciliğinden, eğitim kurumları ve finansman kurumlarının kuruculuğu ve yönetimine kadar farklı deneyim alanlarından edindikleri kaynak ve birikimlerinin bir araya gelmesiyle oluşmuş Beyoğlu odaklı bir gayrimenkul yatırım girişimidir. Gerek varlıkları gerekse geçmiş projelerdeki referansları bu alanda da hızlı yol almalarını ve “bozulmadan yenilenen” Beyoğlu hedefine giden yolda önemli aktörlerden biri olmalarını
başarmayı sağlamıştır.

www.siriusworld.net